OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Natjecanja 2013 PDF Ispis

natjecanje

Hrvatski jezik 

Na županijskom natjecanju u poznavanju hrvatskog jezika u OŠ Eugena Kumičića naše učenice 7. razreda: Marija Horvat plasirala se na 9. mjesto, mentorica Ivana Đaković, prof. i Dora Dubovečak, na 14 mjesto, mentorica Milka Matanić. Učenik 8. razreda Luka Sedlaček plasirao se na 8.mjesto, mentorica Jasna Gazdić.

Matematika

Na županijskom natjecanju iz matematike u OŠ Stjepana Basaričeka sudjelovali su naši učenici:i Matija Andričić, 6. razred, plasirao se na 11 mjesto, mentorica: Marjana Kuliš, prof. i Josip Komljenović, 7. razred, plasirao se na 1. Mjesto, mentorica: Višnja Ridzak.

Josip Komljenović 7. razred sudjelovao je i na Državnom natjecanju u Dubovniku i osvojio 15 mjesto. Mentorica:Višnja Ridzak.

Lidrano

Na županijskom susretu LIDRANO 2013 u I OŠ Vrbovec sudjelovali su: Lucija Zovak, 8.razred, recitacija Bele rože, mentor: Kata Jurkić. i radijska emisija Kako biti cool, autori: Dora Dubovečak i Marija Omrčen, mentori: Jasna Gazdić i Milan Omrčen.

Engleski jezik

Na županijskom natjecanju iz engleskog jezika održanom u SŠ B.J.Jelačić, Zaprešić naša učenica Anamarija Bagarić plasirala se na treće mjesto, mentorica: Sanja Božinović, prof.

Njemački jezik

Na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika za 8. razrede u OŠ Đure Deželića prvo mjesto osvojila je učenica Antonia Oršolić, mentorica: Ivona Štrekelj, prof., treće mjesto učenica Irena Rokić. Mentorica: Tanja Hranilović.

Na Državno natjecanje pozvana je učenica Antonia Oršolić, mentorica: Ivona Štrekelj, prof.

Kemija

Učenici pozvani na županijsko natjecanje u znanju iz kemije: Karla Draženović, 8. razred, mentorica: Anita Kovačević, prof., Josip Komljenović i Lucija Vlahović, 7. razred, mentorica: Branka Vican, prof.

Fizika

Na županijskom natjecanju iz fizike u OŠ Pavao sudjelovali su naši učenici 8. razreda Filip Matić i Magdalena Vuković, mentorica je bila Branka Kovač.

Povijest

Na županijskom natjecanju iz povijesti u OŠ Posavski Bregi naši učenici Luka Sedlaček 8. razred, osvojio je 4. mjesto, a Patrik Antolović, 8. razred 7. mjesto. Mentorica: Natalija Kukor, prof.

Geografija

Na županijskom natjecanju iz geografije u OŠ Alojzije Stepinca sudjelovali su naši učenici: Sara Vešligaj 5. razred i osvojila 2. mjesto, Bruno Šestak, 6. razred, 7. mjesto, Dora Lukinić 8.e, 9. mjesto, mentorica Marija Majdak Forjan, prof. Filip Božić, 8. razred, 6. mjesto, mentorica Valentina Novosel, prof.

Vjeronauk

Na Županijskom natjecanju iz vjeronauka u OŠ Jakovlje sudjelovali su naši učenici: Iva Župetić, 8.b, Luka Sedlaček 8.b, Josip Plazonić 8.c Filip Božić, 8.a. Plasirali su se na 11. mjesto. Mentorica: Iva Rimac

Infokup

Na Županijskom natjecanju iz informatike Infokup u OŠ Šćitarjevo sudjelovali su naši učenici: Luka Nestić, 5. razred, 5. mjesto, David Dorotić 6. razred, 4.mjesto, Filip Barišić, 6. razred, 6. mjesto i Nikola Pleše, 6. razred, 8. mjesto. Mentori: Ivana Car i Milan Omrčen

Sport

LIK

Na Županijskom natjecanju u OŠ Eugena Kvaternika sudjelovali su naši učenici: Viktorija Humbolt 8.d, Lovro Čolina 8.e, Klaudija Sivč 8.e, Paula Petrac 8.e, i Antonia Oršolić 8.f. Mentorica: Marijana Marić Lasić 

Zadruga

Na Državnoj smotri u Primoštenu od 15.-17. 10. 2012. god sudjelovali su s praktičnim radom učenici Anđelina Kuliš 7. razred i Jakov Vujević 7. razred, mentorica Nada Tomašić, a s istraživačkim radom učenici: Marija Omrčen 7. razred , Dora Dubovečak, 7. razred i Ivan Vidović 7. razred. Mentori, Milan Omrčen, prof. i Jasna Gazdić.

Rukomet

Djevojčice su u ovoj disciplini osvojile 1. mjesto na gradskom natjecanju, a 5. mjesto na županijskom natjecanju. Ekipa: Lorena Češković, 6.c, Lucija Kordić, 5.b, Lucija Pralas, 7.e, Sara Trešćec, 6.c, Karmela Ivančić, 7.e, Lucija Čorak, 8.a, Ana Antolić, 6.e, Bernarda Mostarlić, 6.c, Marija Vidović, 6.b i Dora Trumbetaš, 6.c.

Futsal

Dječaci su u ovoj disciplini osvojili 1. mjesto na gradskom natjecanju, a 5. mjesto na županijskom natjecanju. Ekipa: Matteo Kamenjašević, 8.b, Luka Sedlaček, 8.b, Filip Božić, 8.a, Filip Poturić, 8.a, Tomislav Marelja, 8.f, Ante Strunje, 8.e, Taulant Sylmetay, 8.e, Dario Špikić, 8.d, Luka Mandura, 7.c i Lovro Čolina, 8.e.

Badminton

Učenici naše škole, članovi ŠŠD sudjelovali su na državnom natjecanju u badmintonu u Poreču od 28. do 30. travnja 2013. Osvojili su 3. mjesto.

Jakov Vujević, 8.b, Filip Barišić, 6.b, Vito Buchberger, 4.a, Ivan Ivaci, 6.b, Voditeljica: Olga Vađon, prof.

Stolni tenis

Učenici naše škole, članovi ŠŠD sudjelovali su na državnom natjecanju u stolnom tenisu u Poreču od 28. do 30. travnja 2013. Stolni tenis: 1. mjesto

Martin Petrović, 8.f, Domagoj Elger, 6. d, Ivan Bošnjak, 4.b, Ivan Obilinović, 8.f, Voditelj: Boris Konjević, prof.

 

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna12.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...