OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Dan kruha PDF Ispis

dan kruha_2013_1

dan kruha_2013_2 I ove smo školske godine proslavili Dan kruha. Kroz hol i hodnike širio se miris svježeg kruha i peciva koje su ispekle naše mame i bake.

U petak, 11.10. u 15.05, najmlađe učenike naše škole uveseljavao je raspjevani zbor, a ništa manje vesela nije bila ni priredba na kojoj su nastupile najmlađe, najnovije nade i snage naše škole. Svi su učenici recitirali, a nakon toga slijedila je svećenikova molitva i blagoslov kruha. Učenici su potom sa svojim učiteljicama otišli do svojih učionica gdje su zajedno blagovali kruh. Nešto malo kasnije, oni stariji i veći učenici naše škole, uživali su u pjesmi zbora i prezentaciji koja nas je sve podsjetila na vrijednost, važnost i svetost kruha. Svećenik se još jednom pomolio s učenicima naše škole, blagoslovio kruh, a mi smo se sa svojim razrednicima zaputili u učionice uživati u obilju kruha našeg svagdanjeg.

Lucija Tadinac, 8.f

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna5.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaFilmovi

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail MEDUZA CARNet.HR – ovdje se nalaze filmovi u izdanju Zagreb filma koji se obrađuju na satovima Hrvatskog jezika i može im se pristupiti prijavom svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaPredstave

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Hrvatsko narodno kazalište  Zagrebačko kazalište mladih Junaci Pavlove ulice Zagrebačko kazalište mladih  Emil i detektivi Zagrebačko kazalište mladih  Alan...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...