OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Dan kruha PDF Ispis

dan kruha_2013_1

dan kruha_2013_2 I ove smo školske godine proslavili Dan kruha. Kroz hol i hodnike širio se miris svježeg kruha i peciva koje su ispekle naše mame i bake.

U petak, 11.10. u 15.05, najmlađe učenike naše škole uveseljavao je raspjevani zbor, a ništa manje vesela nije bila ni priredba na kojoj su nastupile najmlađe, najnovije nade i snage naše škole. Svi su učenici recitirali, a nakon toga slijedila je svećenikova molitva i blagoslov kruha. Učenici su potom sa svojim učiteljicama otišli do svojih učionica gdje su zajedno blagovali kruh. Nešto malo kasnije, oni stariji i veći učenici naše škole, uživali su u pjesmi zbora i prezentaciji koja nas je sve podsjetila na vrijednost, važnost i svetost kruha. Svećenik se još jednom pomolio s učenicima naše škole, blagoslovio kruh, a mi smo se sa svojim razrednicima zaputili u učionice uživati u obilju kruha našeg svagdanjeg.

Lucija Tadinac, 8.f

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna5.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...