OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Lutkarska predstava Jadranke Čunčić Bandov PDF Ispis

jadranka cuncic_bandov_2013_1

jadranka cuncic_bandov_2013_14 Ta poznata spisateljica i lutkarica gostovala je u našoj školskoj knjižnici. Učenici 1.razreda s oduševljenjem su pogledali lutkarsku predsatvu koja će im dugo ostati u lijepom sjećanju.

Poput Geppetta, lutkarica je svojim entuzijazmom udahnula život lutkama, koje sama maštovito izrađuje. Tako su od niza svakodnevnih predmeta nastale zanimljive lutke (od čarape je napravljen lav, od torbice konj, od košare puž...) Učenicima je objasnila kako ih mogu izraditi.

Prvašići su cijelo vrijeme aktivno sudjelovali, pjevali, glumili i surađivali sa spisateljicom. Njenom čarolijom pretvorili su se u male mišiće, bubamare…

Smijeha i oduševljenja nije nam nedostajalo!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna4.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...