OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Lutkarska predstava Jadranke Čunčić Bandov PDF Ispis

jadranka cuncic_bandov_2013_1

jadranka cuncic_bandov_2013_14 Ta poznata spisateljica i lutkarica gostovala je u našoj školskoj knjižnici. Učenici 1.razreda s oduševljenjem su pogledali lutkarsku predsatvu koja će im dugo ostati u lijepom sjećanju.

Poput Geppetta, lutkarica je svojim entuzijazmom udahnula život lutkama, koje sama maštovito izrađuje. Tako su od niza svakodnevnih predmeta nastale zanimljive lutke (od čarape je napravljen lav, od torbice konj, od košare puž...) Učenicima je objasnila kako ih mogu izraditi.

Prvašići su cijelo vrijeme aktivno sudjelovali, pjevali, glumili i surađivali sa spisateljicom. Njenom čarolijom pretvorili su se u male mišiće, bubamare…

Smijeha i oduševljenja nije nam nedostajalo!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna2.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaFilmovi

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail MEDUZA CARNet.HR – ovdje se nalaze filmovi u izdanju Zagreb filma koji se obrađuju na satovima Hrvatskog jezika i može im se pristupiti prijavom svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaOstali korisni sadržaji

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnailZa učenike: Podrška učenicima u nastavi na daljinu Tehnike pamćenja i učenja Priručnik za učenje i poučavanje  Medijska...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...