OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Počela natjecanja!! PDF Ispis

natjecanje 

Prošli tjedan počela su školska natjecanja. Sezonu su 21. siječnja otvorili informatičari. 21. i 22. siječnja održan je i Lidrano. Naši predstavnici (recitatori) uspješno su nastupili u OŠ Eugena Kumičića, a na županijsku razinu plasirao se novinarski rad Dore Dubovečak. Znanje iz engleskog jezika odabrani učenici pokazali su 22. 1.,fizičari 23. 1.,24.1. bila je vjeronaučna olimpijada, a matematičari su vrijedno računali 27. siječnja. I u veljači će naši učenici pokazati što sve znaju iz njemačkog jezika (4.2.), hrvatskog jezika (5.2.), povijesti (6.2.), geografije (7.2.), kemije (12.2.) i biologije (14.2.). Svima želimo dobar uspjeh i što bolje rezultate, a nadamo se da ćemo imati i onih učenika koji će nastupiti na županijskim i državnim natjecanjima.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna7.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...