OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Počela natjecanja!! PDF Ispis

natjecanje 

Prošli tjedan počela su školska natjecanja. Sezonu su 21. siječnja otvorili informatičari. 21. i 22. siječnja održan je i Lidrano. Naši predstavnici (recitatori) uspješno su nastupili u OŠ Eugena Kumičića, a na županijsku razinu plasirao se novinarski rad Dore Dubovečak. Znanje iz engleskog jezika odabrani učenici pokazali su 22. 1.,fizičari 23. 1.,24.1. bila je vjeronaučna olimpijada, a matematičari su vrijedno računali 27. siječnja. I u veljači će naši učenici pokazati što sve znaju iz njemačkog jezika (4.2.), hrvatskog jezika (5.2.), povijesti (6.2.), geografije (7.2.), kemije (12.2.) i biologije (14.2.). Svima želimo dobar uspjeh i što bolje rezultate, a nadamo se da ćemo imati i onih učenika koji će nastupiti na županijskim i državnim natjecanjima.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna11.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaPredstave

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Hrvatsko narodno kazalište  Zagrebačko kazalište mladih Junaci Pavlove ulice Zagrebačko kazalište mladih  Emil i detektivi Zagrebačko kazalište mladih  Alan...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaFilmovi

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail MEDUZA CARNet.HR – ovdje se nalaze filmovi u izdanju Zagreb filma koji se obrađuju na satovima Hrvatskog jezika i može im se pristupiti prijavom svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...