OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Maskenbal PDF Ispis

fasnik 2014_2

fasnik 2014_22 Maškare, fašnik, fašange, buše, bušari, zvončari... Cijela Hrvatska veseli se maskama, prerušavanju, veselju koje donose ti dani. I Velika Gorica organizira lude maškarane dane. Cijela veljača rezervirana je za zabavu, a vrhunac će dosegnuti ovaj vikend. U subotu vesela povorka kreće u 14 sati od Školske ulice do Parka dr.Franje Tuđmana. Suđenje princu Fašniku je u 16 sati, slijedi proglašenje najboljih maski i zabava uz glazbu te koncert Nene Belana & Fiumensa . Nedjelja je rezervirana za najmlađe. Šator u Parku dr. Franje Tuđmana od 14 sati ugostit će vile, gusare, pčelice, žabice, kauboje... I naša škola imat će svoje predstavnike. Na Životinjski bal vode nas učenici drugoga razreda PŠ Lomnica i njihova učiteljica Vlatka Ban, a razrednica Roberta Marčec dovodi svoje zombije iz 7.e koji će nam prirediti pravi triler (čit. THRILLER). Dođite i pljeskom ih podržite! 

Ana Marija Ćurak i Zrinka Pastuović, 7.d

 

Maskenbal, maskenbal

Svatko voli maskenbal.

Iza maske lice kriti

Netko drugi tada biti,

                                G. Krklec

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!