OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Završio Turopoljski fašnik PDF Ispis

fasnik 2014  

Završio je 105. Turopoljski fašnik na kojem smo imali svoje predstavnike. Svi su se vrijedno pripremali, šminkali, kostimirali i pokazali svoju kreativnost, a za to su bili i nagrađeni. Zombiji iz 7.e razreda osvojili su 3. mjesto, a Životinjski bal učenika 2. razreda iz Lomnice osvojio je 4. mjesto. Čestitamo nagrađenima i nadamo se da će sljedeće godine sudjelovati još više učenika naše škole.

Iva Baj i NelaDujić, 7.d

 

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...