OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Libor Zima peti na Infokupu PDF Ispis

infokup 2014

infokup 2014_2

Najbolji informatičari osnovnih i srednjih škola Hrvatske okupili su se u Primoštenu od 17. do 20. ožujka 2014. na državnom natjecanju iz informatike Infokup 2014. Našu školu predstavljao je Libor Zima, učenik 5. b razreda naše škole. On je u veljači osvojio prvo mjesto na županijskom natjecanju u Šćitarjevu. U rješavanju algoritama pomoću programskoga jezika Logo Libor je odlično riješio postavljene zadatke te zauzeo odlično peto mjesto.
Nakon završenog natjecanja za učenike je organiziran izlet u kojem su obišli primoštensko zaleđe i posjetili Zmajevo jezero u Rogoznici. Libora je u Primoštenu pratio njegov mentor Milan Omrčen, učitelj informatike.

 

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna11.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!