OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Libor Zima peti na Infokupu PDF Ispis

infokup 2014

infokup 2014_2

Najbolji informatičari osnovnih i srednjih škola Hrvatske okupili su se u Primoštenu od 17. do 20. ožujka 2014. na državnom natjecanju iz informatike Infokup 2014. Našu školu predstavljao je Libor Zima, učenik 5. b razreda naše škole. On je u veljači osvojio prvo mjesto na županijskom natjecanju u Šćitarjevu. U rješavanju algoritama pomoću programskoga jezika Logo Libor je odlično riješio postavljene zadatke te zauzeo odlično peto mjesto.
Nakon završenog natjecanja za učenike je organiziran izlet u kojem su obišli primoštensko zaleđe i posjetili Zmajevo jezero u Rogoznici. Libora je u Primoštenu pratio njegov mentor Milan Omrčen, učitelj informatike.

 

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna2.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...