OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Tu je opet Zvonjalica… PDF Ispis

truba 2013

Novost je da se ove školske godine Zvonjalica sluša na City radiju 88,6 MHz i to svake subote od 9:30 do 10h. 22.3.2014. naši učenici uređivali su Zvonjalicu… Tema je bila glazba… Zato što je glazba zvonka radost… Gosti su nam bili učenik naše škole Luka Kopilović iz 7.a koji pohađa i Glazbenu školu Franje Lučića gdje svira trubu i njegov prof. Tomislav Špoljar.
Luka se nedavno vratio s Međudržavnog natjecanja mladih glazbenika u Beogradu gdje je osvojio drugo mjesto. Voditeljice Zvonjalice bile su naše učenice osmog razreda Dora Dubovečak, Nastja Kos i Marija Omrčen.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna2.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...