OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Tu je opet Zvonjalica… PDF Ispis

truba 2013

Novost je da se ove školske godine Zvonjalica sluša na City radiju 88,6 MHz i to svake subote od 9:30 do 10h. 22.3.2014. naši učenici uređivali su Zvonjalicu… Tema je bila glazba… Zato što je glazba zvonka radost… Gosti su nam bili učenik naše škole Luka Kopilović iz 7.a koji pohađa i Glazbenu školu Franje Lučića gdje svira trubu i njegov prof. Tomislav Špoljar.
Luka se nedavno vratio s Međudržavnog natjecanja mladih glazbenika u Beogradu gdje je osvojio drugo mjesto. Voditeljice Zvonjalice bile su naše učenice osmog razreda Dora Dubovečak, Nastja Kos i Marija Omrčen.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaOstali korisni sadržaji

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnailZa učenike: Podrška učenicima u nastavi na daljinu Tehnike pamćenja i učenja Priručnik za učenje i poučavanje  Medijska...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaVirtualne izložbe

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Tematske zbirke digitalizirane građe iz hrvatskih knjižnica i ostalih baštinskih ustanova  Vrijedna građa i zanimljive teme najčešće povezane s obljetnicama znamenitih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...