OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Sijač sreće PDF Ispis

sijac srece_2014_1  

sijac srece_2014_2 U petak, 16. svibnja 2014., učenike četvrtih razreda, oduševio je posjet gospodina Dubravka Sidora, dramskog umjetnika.
Od samog početka predstave, učenici nisu skidali pogled s našeg gosta koji ih je začarao pričom o svojoj zastrašujućoj, zatvorskoj sudbini. Slušali su priče o njegovom odrastanju, a dobili su priliku i sami postati glumci u ulozi majke i oca gospodina Sidora. On se pak prisjetio svojih učeničkih dana, sjeo u klupe s našim učenicima i počeo ih zadirkivati. No, pritom su puno i naučili. Čuli su mnoštvo pjesmica koje su izazvale valove smijeha i pljeska.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna11.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...