OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Zvonjalica PDF Ispis

zvonjalica

U subotu 11. listopada 2014. g. novinarska skupina naše škole uređivala je ZVONJALICU - radijsku emisiju velikogoričkih osnovnih škola koja se emitira na City radiju. Tema emisije bila je prilagodba na peti razred. Što to muči petaše, kako im olakšati prijelaz s razredne na predmetnu nastavu govorila je naša pedagoginja Milka Dobrić, a u emisiji su svoja iskustva iznijeli i učenici 5. d razreda - Klara Ljubić i Ivan Poje. 

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna2.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...