OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Osnaživanje obitelji u suradnji s udrugom „Letim“ PDF Ispis

letim 1

letim 01 I ove školske godine u suradnji s Udrugom “Letim” krenut će ciklus radionica za djecu i roditelje pod nazivom „Obitelj za 5!“. Radionice će se održavati u večernjim terminima jednom tjedno u prostoru naše škole tijekom prvog polugodišta. Zainteresirani roditelji trećih i četvrtih razreda, i njihova djeca, provodit će svoje slobodno vrijeme zajedno i kvalitetno. Kroz međusobnu interakciju razvijat će svoj odnos i možda naći odgovore na neke svoje dileme. Dobri odnosi unutar obitelji nas uvijek vesele i nikad ih nije previše.

Program provode Ana Rakić, Sanja Radić Bursać i njihovi suradnici, a za korisnike je besplatan, jer ga financijski podržava Grad Velika Gorica.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna5.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaFilmovi

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail MEDUZA CARNet.HR – ovdje se nalaze filmovi u izdanju Zagreb filma koji se obrađuju na satovima Hrvatskog jezika i može im se pristupiti prijavom svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaLektira

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Popis lektire  E-lektire - za pregledavanje i čitanje knjiga, na stranicu se potrebno prijaviti svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su podaci kao i za...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...