OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Osnaživanje obitelji u suradnji s udrugom „Letim“ PDF Ispis

letim 1

letim 01 I ove školske godine u suradnji s Udrugom “Letim” krenut će ciklus radionica za djecu i roditelje pod nazivom „Obitelj za 5!“. Radionice će se održavati u večernjim terminima jednom tjedno u prostoru naše škole tijekom prvog polugodišta. Zainteresirani roditelji trećih i četvrtih razreda, i njihova djeca, provodit će svoje slobodno vrijeme zajedno i kvalitetno. Kroz međusobnu interakciju razvijat će svoj odnos i možda naći odgovore na neke svoje dileme. Dobri odnosi unutar obitelji nas uvijek vesele i nikad ih nije previše.

Program provode Ana Rakić, Sanja Radić Bursać i njihovi suradnici, a za korisnike je besplatan, jer ga financijski podržava Grad Velika Gorica.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna3.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...