OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Posjetili smo Američki kutak PDF Ispis

americki kutak_1

americki kutak_12 30. listopada 2014. godine grupa učenika koji pohađaju dodatnu nastavu iz engleskog jezika posjetila je Američki kutak. Predavanje iz američke književnosti na engleskom jeziku održala je prof. Carlee Shultz iz Sjedinjenih Američkih Država. Zajedno smo čitali i razgovarali o knjizi „Avanture Huckleberryja Finna“, poznatog američkog književnika Marka Twaina. Saznali smo mnoštvo zanimljivih informacija o načinu života, običajima iz vremena kada je knjiga nastala. Kao i uvijek, odlično smo se zabavili i puno naučili. Zahvalni smo Marini Lončar, voditeljici Američkog kutka Zagreb, a profesoricu Carlee Shultz pozvali smo da nam u našoj školi predstavi najveći američki blagdan – Dan zahvalnosti.

Tvrtko Antolić, 6.f

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna5.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...