OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Posjetili smo Američki kutak PDF Ispis

americki kutak_1

americki kutak_12 30. listopada 2014. godine grupa učenika koji pohađaju dodatnu nastavu iz engleskog jezika posjetila je Američki kutak. Predavanje iz američke književnosti na engleskom jeziku održala je prof. Carlee Shultz iz Sjedinjenih Američkih Država. Zajedno smo čitali i razgovarali o knjizi „Avanture Huckleberryja Finna“, poznatog američkog književnika Marka Twaina. Saznali smo mnoštvo zanimljivih informacija o načinu života, običajima iz vremena kada je knjiga nastala. Kao i uvijek, odlično smo se zabavili i puno naučili. Zahvalni smo Marini Lončar, voditeljici Američkog kutka Zagreb, a profesoricu Carlee Shultz pozvali smo da nam u našoj školi predstavi najveći američki blagdan – Dan zahvalnosti.

Tvrtko Antolić, 6.f

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna4.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaLektira

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Popis lektire  E-lektire - za pregledavanje i čitanje knjiga, na stranicu se potrebno prijaviti svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su podaci kao i za...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaVirtualne izložbe

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Tematske zbirke digitalizirane građe iz hrvatskih knjižnica i ostalih baštinskih ustanova  Vrijedna građa i zanimljive teme najčešće povezane s obljetnicama znamenitih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...