OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Čaroban svijet bajki PDF Ispis

caroban svijet_bajki  

Jasna Held, profesionalna pripovjedačica bajki, i ove je godine obradovala učenike trećih razreda pripovijedanjem bajki. Gostovala je u našoj školi u petak 10. travnja 2015. Većinu bajki koje nam je pripovijedala pronašli smo i u knjigama narodnih priča koje posjeduje naša knjižnica. Ponovno nas je potpuno očarala i odvela u sasvim drugi svijet u kojem je sve čarobno i moguće. Nadamo se ponovnom susretu! Tko nije bio u tom divnom svijetu bajki, neka svakako dođe na idući susret.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna12.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...