OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Čaroban svijet bajki PDF Ispis

caroban svijet_bajki  

Jasna Held, profesionalna pripovjedačica bajki, i ove je godine obradovala učenike trećih razreda pripovijedanjem bajki. Gostovala je u našoj školi u petak 10. travnja 2015. Većinu bajki koje nam je pripovijedala pronašli smo i u knjigama narodnih priča koje posjeduje naša knjižnica. Ponovno nas je potpuno očarala i odvela u sasvim drugi svijet u kojem je sve čarobno i moguće. Nadamo se ponovnom susretu! Tko nije bio u tom divnom svijetu bajki, neka svakako dođe na idući susret.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna4.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

Knjižnicae-Knjige

Subota, 11 Travanj 2020

article thumbnail  Priručna zbirka enciklopedije:  -       Hrvatska opća...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaPredstave

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Hrvatsko narodno kazalište  Zagrebačko kazalište mladih Junaci Pavlove ulice Zagrebačko kazalište mladih  Emil i detektivi Zagrebačko kazalište mladih  Alan...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...