OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Bajka u starom gradu Lukavcu PDF Ispis

bajka u_lukavcu

Dječji tjedan obilježavaju učenici naše škole različitim prigodnim aktivnostima. 

Učenicima 4.c, 4.d i 4.e razreda dodijeljena je aktivnost kojoj su se unaprijed radovali.
Prošle školske godine na terenskoj nastavi upoznavanja prošlosti Turopolja posjetili smo i stari grad Lukavec. Učenici su bili zadivljeni njegovom ljepotom i ljepotom prirode koja ga okružuje. I zato su bili oduševljeni kada su saznali da ćemo u tom biseru naše prošlosti slušati bajke.
Jesenska kišica je lagano sipila kad smo krenuli. Bilo je prohladno, a stari grad nas je dočekao širom otvorenih vrata i ugodnom toplinom. Smjestili smo se u veliku dvoranu uređenu u bajkovitom stilu spremni za bajku. Osoblje Knjižnice Velike Gorice iz dječjeg odjela dočaralo nam je djelić magije iz knjige o Harry Potteru.
A onda smo mi bili ti koji smo sami stvarali bajku. Petero učenika i učenica ispričalo nam je svoju novu bajku pomoću sličica.
Veseli smo se pozdravili s dragim ljudima i našim lijepim starim gradom Lukavcem i vratili se autobusom u školu.

Učenici i učiteljice 4.c, d i e razreda

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna10.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...