„Povratak zaboravljenim igrama“ PDF Ispis

povratak zaboravljenim_igrama
U utorak, 13. listopada 2015., u sklopu Dječjeg tjedna skupina Mladih knjižničara i Velikog čitateljskog kluba bila je na predstavljanju knjige ,,Povratak zaboravljenim igrama“, autorice Zlatice Šandor u Muzeju Turopolja. Mate Lovrić je ilustrirao knjigu tako da je čitatelji sami mogu pobojati kako žele. Program je vodila ravnateljica Gradske knjižnice Velika Gorica Katja Matković Mikulčić, a sudjelovala je i prof. dr. sc. Mirjana Šagud s Filozofskog fakulteta u Zagrebu. Bilo nam je zabavno i jako zanimljivo. Djeca iz vrtića „Lojtrica“ izvela su neke od navedenih igara u knjizi. Autorica je ujedno i odgajateljica u navedenom vrtiću. Bilo je jako puno roditelja i djece. Svi smo se zabavili i nešto smo naučili.

Marija Jurišić