OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Odlični rezultati naših programera PDF Ispis

infokup 2016

Na Županijskom natjecanju iz informatike Infokup, održanom 12.2.2016. u Dugom Selu nastupila su četiri učenika naše škole i svi su postigli izvrstan uspjeh. U kategoriji učenika petih razreda Kristijan Katulić osvojio je četvrto mjesto. Među šestašima, Antonio Dijanić osvojio je drugo mjesto. Libor Zima bio je prvi među sedmašima. Luka Nestić plasirao se na četvrto mjesto među osmašima. Mentori učenicima bili su Ivana Car Postić i Milan Omrčen.

Čestitamo učenicima na uloženom trudu, postignutim rezultatima i uspješnom predstavljanju naše škole.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...