OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Prvi razredi u Gradu mladih – 18.4.2016. PDF Ispis

grad mnaldih(1) grad mnaldih(2)

Kakvo će biti vrijeme? Kišno? Sunčano? Učiteljice, što moramo ponijeti? Što ćemo tamo raditi? S kim ću sjediti u autobusu? Koliko ćemo se voziti? Mnogim takvim i sličnim pitanjima obasipali su nas naši učenici prvašići od trenutka kada smo najavile terensku nastavu u Grad mladih s temom „Biljke i životinje u proljeće“ pa do tog ponedjeljka 18. travnja 2016. Vrijeme nas je poslužilo, niti sunčano, niti kišovito... primjereno godišnjem dobu. Dobrodošlica ugodna, prijateljska. Animatori zanimljivi i zabavni. Mnogobrojni sadržaji povezani s učenjem, promatranjem, opisivanjem, igrom, sportom i najviše međusobnim druženjem. Djeca vesela, oduševljena, puna dojmova – sretna, a kada su učenici sretni – nitko zadovoljniji od njihovih učiteljica!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaLektira

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Popis lektire  E-lektire - za pregledavanje i čitanje knjiga, na stranicu se potrebno prijaviti svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su podaci kao i za...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaPredstave

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Hrvatsko narodno kazalište  LiVideo, Livanjsko kulturno ljeto Ježeva kućica Kazalište lutaka Zadar Vlak u snijegu Gradsko kazalište "Zorin dom", Karlovac, Baletni studio Tri...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...