OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Prvi razredi u Gradu mladih – 18.4.2016. PDF Ispis

grad mnaldih(1) grad mnaldih(2)

Kakvo će biti vrijeme? Kišno? Sunčano? Učiteljice, što moramo ponijeti? Što ćemo tamo raditi? S kim ću sjediti u autobusu? Koliko ćemo se voziti? Mnogim takvim i sličnim pitanjima obasipali su nas naši učenici prvašići od trenutka kada smo najavile terensku nastavu u Grad mladih s temom „Biljke i životinje u proljeće“ pa do tog ponedjeljka 18. travnja 2016. Vrijeme nas je poslužilo, niti sunčano, niti kišovito... primjereno godišnjem dobu. Dobrodošlica ugodna, prijateljska. Animatori zanimljivi i zabavni. Mnogobrojni sadržaji povezani s učenjem, promatranjem, opisivanjem, igrom, sportom i najviše međusobnim druženjem. Djeca vesela, oduševljena, puna dojmova – sretna, a kada su učenici sretni – nitko zadovoljniji od njihovih učiteljica!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna10.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...