OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Susret s književnicom Željkom Horvat-Vukelja PDF Ispis

zeljka vukelja zeljka vukelja2

Našu školu u ponedjeljak, 25.travnja.2016. posjetila je književnica Željka Horvat - Vukelja. Svojim dolaskom u školsku knjižnicu razveselila je učenike drugih razreda.

Književnica je rođena u Sinju, a školovala se u Zadru. U Zagrebu je završila studij francuskog i španjolskog jezika. U našoj školi radila je kao profesorica francuskog jezika.
Za dobrodošlicu, „Mali čitateljski klub“ 2. smjene pripremio je igrokaz „Reumatični kišobran“ iz spisateljičine zbirke „Reumatični kišobran i drugi lutkarski igrokazi“. Učenice 3. c i 3.d razreda na vlastitu inicijativu odabrale su i uvježbale navedeni igrokaz.
Pokazala nam je kako nastaju priče. Bila nam je glumica, glazbenica pa čak i učiteljica, i to dosta zahtjevna i stroga. Ispitivala je znanje iz prirode i društva. Pokazali smo da smo dobri učenici i svi smo dobili odlične ocjene. Susret s književnicom bio je zanimljiv i veseo, šteta što je trajao samo jedan školski sat, a toliko smo si toga još željeli reći…

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...