OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Maestro i Kuhar PDF Ispis

  maestro i_kuhar

U četvrtak, 12. svibnja 2016. učenike 1. i 2. razreda razveselili su „Maestro i Kuhar“. Udruga Glazbene priče pod palicom profesora iz Umjetničke škole Franje Lučića Marka Požgaja i Berislava Arlavija gostovala je u našoj školi u maloj dvorani. Kroz duhovitu predstavu upoznali su učenike s klavirom, oboom, bubanjem, flautom, ksilofonom... Uz zvukove poznatih skladbi učenici su saznali i tko su njihovi skladatelji i nazive istih. U interaktivnoj predstavi učenike se najviše dojmilo odbacivanje kuhara na vikanje Hura!, dirigiranje Kuhara s kuhačom, sviranje Kuhara na njegovim loncima… Kuhar je svojim pokušajima sviranja bio zabavniji od Maestra , ali je na kraju predstave ipak naučio svirati. Djeca su naučila da ne smiju lagati i varati jer će sve uvijek biti otkriveno i time ništa neće naučiti i dobiti. Već sad se radujemo i nadamo njihovoj novoj predstavi…

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna6.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!