OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Maestro i Kuhar PDF Ispis

  maestro i_kuhar

U četvrtak, 12. svibnja 2016. učenike 1. i 2. razreda razveselili su „Maestro i Kuhar“. Udruga Glazbene priče pod palicom profesora iz Umjetničke škole Franje Lučića Marka Požgaja i Berislava Arlavija gostovala je u našoj školi u maloj dvorani. Kroz duhovitu predstavu upoznali su učenike s klavirom, oboom, bubanjem, flautom, ksilofonom... Uz zvukove poznatih skladbi učenici su saznali i tko su njihovi skladatelji i nazive istih. U interaktivnoj predstavi učenike se najviše dojmilo odbacivanje kuhara na vikanje Hura!, dirigiranje Kuhara s kuhačom, sviranje Kuhara na njegovim loncima… Kuhar je svojim pokušajima sviranja bio zabavniji od Maestra , ali je na kraju predstave ipak naučio svirati. Djeca su naučila da ne smiju lagati i varati jer će sve uvijek biti otkriveno i time ništa neće naučiti i dobiti. Već sad se radujemo i nadamo njihovoj novoj predstavi…

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna1.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaLektira

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Popis lektire  E-lektire - za pregledavanje i čitanje knjiga, na stranicu se potrebno prijaviti svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su podaci kao i za...
... pročitaj cijeli tekst...

Knjižnicae-Knjige

Subota, 11 Travanj 2020

article thumbnail  Priručna zbirka enciklopedije:  -       Hrvatska opća...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...