OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Mali čitateljski klub PDF Ispis

mali citateljski(1) mali citateljski(2)

U našoj školi djeluje više čitateljskih klubova. Ove školske godine istaknuo se Mali čitateljski klub kojeg čine učenice 3. d razreda: Mara Hudan, Dora Kubinger, Stela i Vanesa Petravić, Lana Šumiga, Ana Zeko i jedna učenica 2. d razreda Petra Desić. Uz mnogobrojne pročitane, ilustrirane i predstavljene knjige, učenice su same izabrale, podijelile uloge i uvježbale igrokaz „Reumatični kišobran“ Željke Horvat-Vukelje. Igrokaz su izvele i pred samom, našom uvaženom književnicom Željkom Horvat-Vukelja koja nam je uvijek draga i dobrodošla gošća u školi. Za svoj trud, učenice su nagrađene posjetom Dječjeg odjela Gradske knjižnice Velika Gorica gdje su radosno, u okruženju mnoštva različitih knjiga, čitale, igrale edukativne igre, glumile… Nadam se da će njihov trud, zalaganje i maštovitost i druge potaknuti na kreativno stvaranje vezano uz čitanje knjiga.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna4.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaLektira

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Popis lektire  E-lektire - za pregledavanje i čitanje knjiga, na stranicu se potrebno prijaviti svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su podaci kao i za...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaPredstave

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Hrvatsko narodno kazalište  Zagrebačko kazalište mladih Junaci Pavlove ulice Zagrebačko kazalište mladih  Emil i detektivi Zagrebačko kazalište mladih  Alan...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...