OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Mali čitateljski klub PDF Ispis

mali citateljski(1) mali citateljski(2)

U našoj školi djeluje više čitateljskih klubova. Ove školske godine istaknuo se Mali čitateljski klub kojeg čine učenice 3. d razreda: Mara Hudan, Dora Kubinger, Stela i Vanesa Petravić, Lana Šumiga, Ana Zeko i jedna učenica 2. d razreda Petra Desić. Uz mnogobrojne pročitane, ilustrirane i predstavljene knjige, učenice su same izabrale, podijelile uloge i uvježbale igrokaz „Reumatični kišobran“ Željke Horvat-Vukelje. Igrokaz su izvele i pred samom, našom uvaženom književnicom Željkom Horvat-Vukelja koja nam je uvijek draga i dobrodošla gošća u školi. Za svoj trud, učenice su nagrađene posjetom Dječjeg odjela Gradske knjižnice Velika Gorica gdje su radosno, u okruženju mnoštva različitih knjiga, čitale, igrale edukativne igre, glumile… Nadam se da će njihov trud, zalaganje i maštovitost i druge potaknuti na kreativno stvaranje vezano uz čitanje knjiga.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna3.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...