OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Europski tjedan kretanja PDF Ispis

U obilježavanju Europskog tjedna kretanja u našem gradu sudjelovali su sljedeći razredni odjeli, grupe i učitelji:
2.c, 3.a, 4.b i njihove učiteljice: Irena Fabekovac, Vesna Zagorec, Milkica Sulić, učenici 8.a i Branka Kopilović, 7.a i razrednica Marija Patrlj, 7.b s profesoricom Marinom Lučić, 6.a i razrednica Gordana Živković, te novinarska i filmska skupina, voditelji Milan Omrčen i Jasna Gazdić, eko-grupa i voditeljica Branka Vican, sportska grupa i voditelj Boris Konjević, te učenici biciklisti i voditeljica Vera Žilec.
U akciji Sve što možete obaviti danas, obavite pješice sudjelovali su učenici 7.a razreda i osvojili su prvo mjesto, što znači da je naš učenik Karlo Strunje nakon izvršenih zadataka prvi stigao na cilj.
U akciji skupljanja papira naši učenici skupili su tonu papira, najviše učenici 2.c razreda.

 

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna12.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...