OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Listopad – Međunarodni mjesec školskih knjižnica PDF Ispis

mmsk 1(2)

U Listopadu - Međunarodnom mjesecu školskih knjižnica ove godine na temu Nauči odgonetnuti svoj svijet naša škola otvorila je natječaj za najbolji strip. Tema stripa je Moj najdraži događaj iz knjige. U školskoj knjižnici traje izložba stripa. Dođite i razgledajte! Možda vas izložba potakne da nacrtate svoj strip. Tijekom mjeseca listopada, svakoga ponedjeljka u 13.10 sati, školska knjižnica organizira i radionicu Izrada stripa. Ponesite sa sobom papir iz likovne mape, drvene bojice ili flomastere te dođite na radionicu i pokažite svoje umijeće i kreativnost ili svoje stripove donesite u knjižnicu najkasnije do petka 21. listopada 2016. Povjerenstvo učitelja izabrat će najbolji strip koji će biti nagrađen prigodnim poklonom na završnoj svečanosti Međunarodnog mjeseca školskih knjižnica. Završna svečanost održat će se u petak 4. studenog. Svi stripovi bit će izloženi za Dan škole. U tijeku je i akcija Opremimo našu knjižnicu zajedno kojom skupljamo novac za nova lektirna djela kako bismo zadovoljili propisani standardni fond knjiga za školske knjižnice. Nadamo se da ćete se odazvati na naše aktivnosti i svojim sudjelovanjem u akciji pridonijeti boljem opremanju i ugodnom ozračju naše školske knjižnice. Sudjelujte i pobijedite!

              

mmsk 1(3) mmsk 1(1)

                                                   

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaAudio priče

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Željkine priče za mali odmor  Adrianina čitaonica Ježeva kućica Vrijeme je za online priču: "Hrkalo" Moj tata se smanjuje Kišni razdraganci Tata Slikovnica čita, glumi i...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaPredstave

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Hrvatsko narodno kazalište  Zagrebačko kazalište mladih Junaci Pavlove ulice Zagrebačko kazalište mladih  Emil i detektivi Zagrebačko kazalište mladih  Alan...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...