OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Listopad – Međunarodni mjesec školskih knjižnica PDF Ispis

mmsk 1(2)

U Listopadu - Međunarodnom mjesecu školskih knjižnica ove godine na temu Nauči odgonetnuti svoj svijet naša škola otvorila je natječaj za najbolji strip. Tema stripa je Moj najdraži događaj iz knjige. U školskoj knjižnici traje izložba stripa. Dođite i razgledajte! Možda vas izložba potakne da nacrtate svoj strip. Tijekom mjeseca listopada, svakoga ponedjeljka u 13.10 sati, školska knjižnica organizira i radionicu Izrada stripa. Ponesite sa sobom papir iz likovne mape, drvene bojice ili flomastere te dođite na radionicu i pokažite svoje umijeće i kreativnost ili svoje stripove donesite u knjižnicu najkasnije do petka 21. listopada 2016. Povjerenstvo učitelja izabrat će najbolji strip koji će biti nagrađen prigodnim poklonom na završnoj svečanosti Međunarodnog mjeseca školskih knjižnica. Završna svečanost održat će se u petak 4. studenog. Svi stripovi bit će izloženi za Dan škole. U tijeku je i akcija Opremimo našu knjižnicu zajedno kojom skupljamo novac za nova lektirna djela kako bismo zadovoljili propisani standardni fond knjiga za školske knjižnice. Nadamo se da ćete se odazvati na naše aktivnosti i svojim sudjelovanjem u akciji pridonijeti boljem opremanju i ugodnom ozračju naše školske knjižnice. Sudjelujte i pobijedite!

              

mmsk 1(3) mmsk 1(1)

                                                   

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaFilmovi

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail MEDUZA CARNet.HR – ovdje se nalaze filmovi u izdanju Zagreb filma koji se obrađuju na satovima Hrvatskog jezika i može im se pristupiti prijavom svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su...
... pročitaj cijeli tekst...

Knjižnicae-Knjige

Subota, 11 Travanj 2020

article thumbnail  Priručna zbirka enciklopedije:  -       Hrvatska opća...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...