OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Listopad – Međunarodni mjesec školskih knjižnica PDF Ispis

mmsk 1(2)

U Listopadu - Međunarodnom mjesecu školskih knjižnica ove godine na temu Nauči odgonetnuti svoj svijet naša škola otvorila je natječaj za najbolji strip. Tema stripa je Moj najdraži događaj iz knjige. U školskoj knjižnici traje izložba stripa. Dođite i razgledajte! Možda vas izložba potakne da nacrtate svoj strip. Tijekom mjeseca listopada, svakoga ponedjeljka u 13.10 sati, školska knjižnica organizira i radionicu Izrada stripa. Ponesite sa sobom papir iz likovne mape, drvene bojice ili flomastere te dođite na radionicu i pokažite svoje umijeće i kreativnost ili svoje stripove donesite u knjižnicu najkasnije do petka 21. listopada 2016. Povjerenstvo učitelja izabrat će najbolji strip koji će biti nagrađen prigodnim poklonom na završnoj svečanosti Međunarodnog mjeseca školskih knjižnica. Završna svečanost održat će se u petak 4. studenog. Svi stripovi bit će izloženi za Dan škole. U tijeku je i akcija Opremimo našu knjižnicu zajedno kojom skupljamo novac za nova lektirna djela kako bismo zadovoljili propisani standardni fond knjiga za školske knjižnice. Nadamo se da ćete se odazvati na naše aktivnosti i svojim sudjelovanjem u akciji pridonijeti boljem opremanju i ugodnom ozračju naše školske knjižnice. Sudjelujte i pobijedite!

              

mmsk 1(3) mmsk 1(1)

                                                   

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna2.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...