OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Dječje gradsko vijeće PDF Ispis

djecje gradsko_vijece

djecje gradsko_vijece(2) Dana 12. listopada 2016. g. u Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica održano je Dječje gradsko vijeće. Vijećnicima se pridružio gradonačelnik Dražen Barišić, njegov zamjenik Ervin Kolarec, predsjednik Gradskog vijeća Tomo Vidović, pročelnik za predškolski odgoj, školstvo i šport Krešimir Ačkar i predstavnica Ureda pravobraniteljice za djecu Ivane Milas Klarić. Oni su odgovarali na postavljena pitanja mladih vijećnika.

Naša učenica Erika Matković postavila je pitanje o uvođenju dodatnog sadržaja za rekreaciju na što joj je gradonačelnik odgovorio da postoji mjesto za igralište i da će to dodatno proučiti. Naša druga učenica Karla Butorac predložila je informatiku za 8. razrede na što je gospodin Vidović rekao kako misli da je to dobra ideja i da će učiniti sve da se to ostvari.

Nakon postavljenih pitanja i dobivenih odgovora mladi su vijećnici otišli na pizzu.

Novinarska skupina

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna6.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!