Otvorenje Dječjeg tjedna PDF Ispis

otvorenje dt

U četvrtak, 6. listopada u prostorima POU VG otvorena je manifestacija Dječji tjedan. Dugogodišnja je to suradnja vrtića i osnovnih škola s područja grada Velike Gorice. Tema ovogodišnje manifestacije je prelazak iz vrtića u školu. O samim početcima i ciljevima rekla nam je gđa. Arijana Mataga Tintor iz Gradskog odjela za predškolski odgoj: „Od početka do danas organizator manifestacije je grad Velika Gorica. Sama manifestacija obilježava se više od 10 godina. Početni cilj bio je upozoriti na dječja prava. Izrazito smo zadovoljni onim što smo postigli do danas. Cilj nam je obilježavati manifestaciju i dalje svake godine.“

Priredbu su u suradnji organizirale učiteljice i odgojiteljice, a podršku malim i velikim izvođačima dali su mnogobrojni gledatelji.

Novinarke: Ema Injić, Ellen Ljevar i Marija Šitum