OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Konstituirajuća sjednica Vijeća učenika PDF Ispis

 

vijece ucenika

Dana 3.11.2016. godine u knjižnici naše škole održana je konstituirajuća sjednica Vijeća učenika. Na sjednici su sudjelovali predsjednici od 1. do 8. razreda, uključujući područne škole Donja Lomnica i Gradići te ravnatelj škole Zdenko Ilečić. Na dnevnom redu bio je izbor predsjednika i zamjenika predsjednika Vijeća učenika, izvješće predstavnika u Gradskom vijeću, izvješće o projektu kumstvo te pitanja i prijedlozi.
Za predsjednika izabran je Andrija Ninić, a za zamjenicu predsjednika izabrana je Antonija Trumbetaš. Izvješće o radu Gradskog vijeća iznijele su naše predstavnice Erika Matković i Karla Butorac.
Knjižničarka Monika Meštrović podsjetila je Vijeće učenika na projekt Kumstvo i naše kumče u Tanzaniji Denisa Kwejia. Izvijestila je o početku sudjelovanja u navedenom projektu te o prikupljenim novčanim sredstvima dosadašnjih godina i njihovoj namjeni u humanitarne svrhe.
Vijeće učenike donijelo je jednoglasnu odluku o nastavku navedene humanitarne akcije.
Na kraju sjednice učenici su postavljali pitanja i davali prijedloge za bolji rad Vijeća učenika.

Novinarska skupina

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna9.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!