OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Književni susret s Nadom Mihoković-Kumrić PDF Ispis

nada mihokovic

U četvrtak 10. listopada 2016. g. u Područnoj knjižnici Galženica održan je književni susret za učenike 7. razreda sa spisateljicom Nadom Mihoković-Kumrić. Na susretu su prisustvovali i učenici naše škole. U uvodnom djelu spisateljica je pričala o svojoj mladosti i o tome kako je počela pisati. Neki učenici postavili su joj pitanja zašto piše i što ju je asociralo na stvaranje književnih djela. Odgovorila je da piše zato što to nosi u sebi i da se pisanje ne može naučiti. U stvaranju književnih djela najviše su je asocirali događaji iz stvarnog života. Svi smo pažljivo slušali kada je čitala dijelove iz svojih književnih djela. Na kraju smo razgovarali o tome.

Novinarska skupina

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna10.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaOstali korisni sadržaji

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnailZa učenike: Podrška učenicima u nastavi na daljinu Tehnike pamćenja i učenja Priručnik za učenje i poučavanje  Medijska...
... pročitaj cijeli tekst...

Knjižnicae-Knjige

Subota, 11 Travanj 2020

article thumbnail  Priručna zbirka enciklopedije:  -       Hrvatska opća...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...