OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Interliber 2016. PDF Ispis

interliber 2016(1)

U četvrtak i petak, 10. i 11. listopada 2016. godine, učenici naše škole u pratnji svojih profesora posjetili su 39. međunarodni sajam knjiga i učila Interliber na Zagrebačkom velesajmu. Na sajmu su se održavale brojne radionice, promocije, glazbeni programi, druženje s autorima... Pogledali su predstavu Šuma Striborova ispričanu na malo drugačiji način, a posebno im se svidio edukativno-zabavni sadržaj Znanstveni kvart. Tamo su i oni naučili nešto novo te napravili neke pokuse uz pomoć učenika iz XV. gimnazije. U slobodno su vrijeme mogli razgledavati, kupovati knjige... Bilo im je lijepo družiti se s knjigama, neobičnim kemičarima i spisateljima.

Novinarska skupina

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna11.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...