OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Interliber 2016. PDF Ispis

interliber 2016(1)

U četvrtak i petak, 10. i 11. listopada 2016. godine, učenici naše škole u pratnji svojih profesora posjetili su 39. međunarodni sajam knjiga i učila Interliber na Zagrebačkom velesajmu. Na sajmu su se održavale brojne radionice, promocije, glazbeni programi, druženje s autorima... Pogledali su predstavu Šuma Striborova ispričanu na malo drugačiji način, a posebno im se svidio edukativno-zabavni sadržaj Znanstveni kvart. Tamo su i oni naučili nešto novo te napravili neke pokuse uz pomoć učenika iz XV. gimnazije. U slobodno su vrijeme mogli razgledavati, kupovati knjige... Bilo im je lijepo družiti se s knjigama, neobičnim kemičarima i spisateljima.

Novinarska skupina

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaLektira

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Popis lektire  E-lektire - za pregledavanje i čitanje knjiga, na stranicu se potrebno prijaviti svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su podaci kao i za...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...