OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Prvašići u Zagrebačkom kazalištu lutaka PDF Ispis

zkl

zkl2 Polako, i sami čitajući, ulazimo u svijet bajki. Vrijeme je da se bajka doživi i u kazalištu. 

A za nas prvašiće Zagrebačko kazalište lutaka prava je bajka.

Svi prvi razredi naše škole zato su u petak, 18. 11. 2016. godine, autobusima punim smijeha, veselja i iščekivanja krenuli u Zagreb. Dobro znanu bajku željeli smo doživjeti u društvu svojih prijatelja. Nestrpljivo smo čekali da se ugase svjetla, pljeskom pozivali glumce da krenu…

A kad je čarolija konačno krenula, uživali smo u prelijepim efektima i lutkama. Bilo je malo i straha kad je zla vještica zavladala scenom, ali i pljeska i veselja kad ju je nadmudrila malena djevojčica Marica. Pjevali smo zajedno s veselim psićem i pljeskom nagradili bajku koja će nam ovako doživljena ostati u lijepom sjećanju.

Učenici, učiteljice i učitelj 1. razreda

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna5.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...