OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Gostovanje u kvizu „Pametna pitanja za pametne glave“ PDF Ispis

kviz vjeronauk

Učenici naše škole gostovali su na Hrvatskom katoličkom radiju 18.1.2017. u kvizu „Pametna pitanja za pametne glave“. Našu školu predstavljali su učenici 6.d razreda Tomislav Filković, Kristina Karačić i Antonio Bradić. U novinarskom dijelu zadatka uspješno su predstavili svoju školu i grad, dok su u natjecateljskom dijelu bili malo manje uspješni od OŠ „Petar Hektorović“ s otoka Hvara i izgubili s jednim bodom razlike. Pitanja su obuhvaćala gradivo iz vjeronauka, povijesti, geografije i hrvatskog jezika. Učenike je ponosno vodila Marija Patrlj, učitelj mentor.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna5.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaAudio priče

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Željkine priče za mali odmor  Adrianina čitaonica Ježeva kućica Vrijeme je za online priču: "Hrkalo" Moj tata se smanjuje Kišni razdraganci Tata Slikovnica čita, glumi i...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaFilmovi

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail MEDUZA CARNet.HR – ovdje se nalaze filmovi u izdanju Zagreb filma koji se obrađuju na satovima Hrvatskog jezika i može im se pristupiti prijavom svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...