OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Gostovanje u kvizu „Pametna pitanja za pametne glave“ PDF Ispis

kviz vjeronauk

Učenici naše škole gostovali su na Hrvatskom katoličkom radiju 18.1.2017. u kvizu „Pametna pitanja za pametne glave“. Našu školu predstavljali su učenici 6.d razreda Tomislav Filković, Kristina Karačić i Antonio Bradić. U novinarskom dijelu zadatka uspješno su predstavili svoju školu i grad, dok su u natjecateljskom dijelu bili malo manje uspješni od OŠ „Petar Hektorović“ s otoka Hvara i izgubili s jednim bodom razlike. Pitanja su obuhvaćala gradivo iz vjeronauka, povijesti, geografije i hrvatskog jezika. Učenike je ponosno vodila Marija Patrlj, učitelj mentor.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna11.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...