OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Predstava "Miš" PDF Ispis

mis u_knjiznici

 

Glumac Dubravko Sidor čest je gost u našoj školi, a kao i obično, opet je nasmijao i zabavio naše učenike. U srijedu, 29. ožujka 2017., učenici drugih razreda uživali su u predstavi „Miš „koja se temelji na istoimenoj knjizi Božidara Prosenjaka. Riječ je o interaktivnoj glumačkoj izvedbi koja već godinama oduševljava najmlađu publiku. Glumac izvrsno igra ulogu nestašnog malog miša koji otkriva svijet i pritom upada u razne nevolje. Pri tome susreće razne likove, a tumače ih izabrani učenici, koji na taj načini sami sudjeluju u izvedbi. Koliko se predstava svidjela našoj publici, govori i činjenica da su mnoga djeca čekala u redu kako bi dobila glumčev autogram.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna4.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!