OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Predstava "Miš" PDF Ispis

mis u_knjiznici

 

Glumac Dubravko Sidor čest je gost u našoj školi, a kao i obično, opet je nasmijao i zabavio naše učenike. U srijedu, 29. ožujka 2017., učenici drugih razreda uživali su u predstavi „Miš „koja se temelji na istoimenoj knjizi Božidara Prosenjaka. Riječ je o interaktivnoj glumačkoj izvedbi koja već godinama oduševljava najmlađu publiku. Glumac izvrsno igra ulogu nestašnog malog miša koji otkriva svijet i pritom upada u razne nevolje. Pri tome susreće razne likove, a tumače ih izabrani učenici, koji na taj načini sami sudjeluju u izvedbi. Koliko se predstava svidjela našoj publici, govori i činjenica da su mnoga djeca čekala u redu kako bi dobila glumčev autogram.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...