OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Čitajmo zajedno - čitajmo naglas: zaboravljene knjige PDF Ispis

Kad sam bio odrastao

U petak, 31. ožujka 2017. godine, u kinu Tuškanac održana je završnica projekta „Čitajmo zajedno - čitajmo naglas: zaboravljene knjige“. Gotovo sve škole koje su ove godine sudjelovale u projektu kratko su predstavile knjigu koju su čitale. U našoj školi „Velike čitateljice“ su Lena Hudan, Leona Šumiga i Klara Bilać te učenici 6.e razreda pod vodstvom razrednice Roberte Marčec koji su čitali humorističnu zbirku priča „Kad sam bio odrastao“  Paje Kanižaja. Zbirka se sastoji od 40 priča, a naše čitateljice su ih sve tom prigodom i ilustrirale. Izložbu radova možete pogledati u školskoj knjižnici. Na samoj završnici zajedno su pročitale priču „Izgubljeno strpljenje“ iz navedene knjige.S novim idejama za predstavljanje, željno iščekujemo sljedeću školsku godinu i ponovno sudjelovanje u projektu.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna3.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!