OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Čitajmo zajedno - čitajmo naglas: zaboravljene knjige PDF Ispis

Kad sam bio odrastao

U petak, 31. ožujka 2017. godine, u kinu Tuškanac održana je završnica projekta „Čitajmo zajedno - čitajmo naglas: zaboravljene knjige“. Gotovo sve škole koje su ove godine sudjelovale u projektu kratko su predstavile knjigu koju su čitale. U našoj školi „Velike čitateljice“ su Lena Hudan, Leona Šumiga i Klara Bilać te učenici 6.e razreda pod vodstvom razrednice Roberte Marčec koji su čitali humorističnu zbirku priča „Kad sam bio odrastao“  Paje Kanižaja. Zbirka se sastoji od 40 priča, a naše čitateljice su ih sve tom prigodom i ilustrirale. Izložbu radova možete pogledati u školskoj knjižnici. Na samoj završnici zajedno su pročitale priču „Izgubljeno strpljenje“ iz navedene knjige.S novim idejama za predstavljanje, željno iščekujemo sljedeću školsku godinu i ponovno sudjelovanje u projektu.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna7.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...