OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Županijsko natjecanje iz Atletike PDF Ispis

zupanijsko natjecanje iz Atletike

Županijsko natjecanje iz Atletike održalo se 2.5.2017. na atletskom stadionu Mladost u Zagrebu. Sudjelovalo je jako puno ekipa iz cijele Zagrebačke županije, što ga čini najmasovnijim natjecanjem, jer se učenici natječu u svim disciplinama iz atletike (trčanja, bacanja, skakanja). Učenici i učenice OŠ Nikole Hribara nastupali su prvi puta na ovom natjecanju i ostvarili odlične rezultate. Naši učenici natjecali su se u kategoriji 5.i 6.razreda te ostvarili sljedeće rezultate.

Mara Goluža: 1.mjesto 600m trčanje
Noa Tončinić: 1.mjesto 600m trčanje
Ivan Jančić: 1.mjesto 200m trčanje
Lorena Grba: 2.mjesto skok u vis
Ana Pavleka: 2.mjesto 200m trčanje

Ovim rezultatima OŠ Nikole Hribara uvrstila se u vrh atletike osnovnih škola Zagrebačke županije.

Voditeljica: Ivana Cvetnić, prof.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna5.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...