OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Nagrađeni najuspješniji učenici naše škole na natjecanju „Klokan bez granica“ PDF Ispis

klokan bez granica  

U četvrtak, 1. lipnja 2017. godine podijeljene su nagrade najuspješnijim učenicima naše škole na 19. međunarodnom natjecanju „Klokan bez granica“.
U Hrvatskoj je natjecanje ove školske godine održano u 545 osnovnih i 124 srednje škole u svim županijama, a učenici su se natjecali podijeljeni u sedam kategorija. Natjecalo se 8 698 Pčelica, 7 772 učenika Leptirića, 11522 Ecoliera, 7192 Benjamina, 3 923 učenika Cadeta, 2 313 učenika Juniora te 740 učenika Studentsa
Ukupno se natjecalo 42 160 učenika. Od 172 natjecatelja iz naše škole 19 učenika dobilo je nagrade.
Prilikom dolaska na natjecanje svaki je učenik dobio mali poklon, a 10% sudionika koji su najbolje riješili test dobili su nagrade. U skupini Cadets, učenika 8. razreda, nagrađen je Denis Ratković Rajhvajn. U skupini Benjamins, učenika 6. i 7. razreda, nagrađeni su Patrik Conjar, Andrija Ninić, Antonio Dijanić, Leon Tutkalj, Kristian Katulić, Marko Vladetić, Karla Butorac, Ivona Pejak i Mateo Janječić. U skupini Ecoliers, učenika 4. i 5. razreda, nagrađeni su Gabrijela Lovrić i Jan Fistrić.
U kategoriji Leptirića, učenika 3. razreda, Ema Hrvoić, Mihael Jaroš, Petra Desić, Antonia Turkalj i Laura Vugrinović.
Najmlađi natjecatelji na natjecanju bili su učenici 2. razreda koji su se natjecali u kategoriji Pčelice, a nagrađeni su Vida Cajner i Lucija Cindrić.
Svima nagrađenima, kao i njihovim mentorima, iskrene čestitke. Nadamo se da se i slijedeće školske godine vidimo na matematičkim druženjima u sklopu Večeri matematike i na matematičkim natjecanjima, kako na natjecanju u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje tako na „Klokanu“ i „Matematičkom četvercu“. Voditelj natjecanja „Klokan bez gradica“

Marjana Kuliš, prof.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna1.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaAudio priče

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Željkine priče za mali odmor  Adrianina čitaonica Ježeva kućica Vrijeme je za online priču: "Hrkalo" Moj tata se smanjuje Kišni razdraganci Tata Slikovnica čita, glumi i...
... pročitaj cijeli tekst...

Knjižnicae-Knjige

Subota, 11 Travanj 2020

article thumbnail  Priručna zbirka enciklopedije:  -       Hrvatska opća...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...