OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Europski dan jezika PDF Ispis

Europski dan jezika (1)

Europski dan jezika (2) U utorak, 26. rujna, u našoj smo školi obilježili Europski dan jezika. Tim je povodom u školskoj knjižnici održano natjecanje Spelling Bee (slovkanje engleskih riječi) na kojem su sudjelovali učenici 2. smjene. Svi su natjecatelji bili vrlo uspješni, a pobijedio je Tin Ramić, učenik 6.f razreda. Prije proglašenja pobjednika učenik Jakov Barać iz 8.a razreda održao je kratku prezentaciju o europskim jezicima. U školskom predvorju postavljena je i izložba na temu Prozor u europske zemlje. Učenici obiju smjena izradili su, u suradnji s učiteljima stranih jezika, plakate kojima su ukratko predstavili jezik i kulturu zemalja čiji se jezici uče u našoj školi. Tako su predstavljene Velika Britanija, Irska, Njemačka, Austrija, Švicarska i Italija. Još jednom smo se svi podsjetili koliko je važno da, kao građani svijeta u 21. stoljeću, učimo i govorimo strane jezike.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna6.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaAudio priče

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Željkine priče za mali odmor  Adrianina čitaonica Ježeva kućica Vrijeme je za online priču: "Hrkalo" Moj tata se smanjuje Kišni razdraganci Tata Slikovnica čita, glumi i...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaVirtualne izložbe

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Tematske zbirke digitalizirane građe iz hrvatskih knjižnica i ostalih baštinskih ustanova  Vrijedna građa i zanimljive teme najčešće povezane s obljetnicama znamenitih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...