OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Europski dan jezika PDF Ispis

Europski dan jezika (1)

Europski dan jezika (2) U utorak, 26. rujna, u našoj smo školi obilježili Europski dan jezika. Tim je povodom u školskoj knjižnici održano natjecanje Spelling Bee (slovkanje engleskih riječi) na kojem su sudjelovali učenici 2. smjene. Svi su natjecatelji bili vrlo uspješni, a pobijedio je Tin Ramić, učenik 6.f razreda. Prije proglašenja pobjednika učenik Jakov Barać iz 8.a razreda održao je kratku prezentaciju o europskim jezicima. U školskom predvorju postavljena je i izložba na temu Prozor u europske zemlje. Učenici obiju smjena izradili su, u suradnji s učiteljima stranih jezika, plakate kojima su ukratko predstavili jezik i kulturu zemalja čiji se jezici uče u našoj školi. Tako su predstavljene Velika Britanija, Irska, Njemačka, Austrija, Švicarska i Italija. Još jednom smo se svi podsjetili koliko je važno da, kao građani svijeta u 21. stoljeću, učimo i govorimo strane jezike.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...