OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Promocija 66. broja lista ŽIR PDF Ispis

promocija ZIRa

30. studenoga 2017. održano je predstavljanje 66. broja časopisa „Žir”, list osnovnih škola Grada Velike Gorice i općina Pokupsko, Kravarsko i Orle. Promocija je organizirana u slastičarnici i pizzeriji „Memy”. U uvodnoj riječi urednica Mirjana Marković je srdačno pozdravila nazočne goste te se zahvalila na uloženome trudu djeci i učiteljima na pristiglim radovima.

Najnovije izdanje „Žir su predstavili i mladi autori iz 10 osnovnih škola (Jurja Habdelića, Nikole Hribara, Eugena Kumičića, Eugena Kvaternika, Novo Čiče, Pokupsko, Slavka Kolara Kravarsko, Šćitarjevo, Velika Mlaka i Vukovina). Od naših učenica nastupale su Jana Lacković (2. d), Hana Jurković (5. a), Lana Hapač (7. d) te učenica područne škole Gradići, Karla Grdenić (1. a). Promociju su glazbenim nastupom uveličale učenice Umjetničke škole Franje Lučića Velika Gorica u pratnji profesorice Antonije Jurin.

Primjerak 66. broja „Žira učenici mogu dobiti u svojim školama po cijeni od 6,00 kn.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaLektira

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Popis lektire  E-lektire - za pregledavanje i čitanje knjiga, na stranicu se potrebno prijaviti svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su podaci kao i za...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaFilmovi

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail MEDUZA CARNet.HR – ovdje se nalaze filmovi u izdanju Zagreb filma koji se obrađuju na satovima Hrvatskog jezika i može im se pristupiti prijavom svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...