OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Promocija 66. broja lista ŽIR PDF Ispis

promocija ZIRa

30. studenoga 2017. održano je predstavljanje 66. broja časopisa „Žir”, list osnovnih škola Grada Velike Gorice i općina Pokupsko, Kravarsko i Orle. Promocija je organizirana u slastičarnici i pizzeriji „Memy”. U uvodnoj riječi urednica Mirjana Marković je srdačno pozdravila nazočne goste te se zahvalila na uloženome trudu djeci i učiteljima na pristiglim radovima.

Najnovije izdanje „Žir su predstavili i mladi autori iz 10 osnovnih škola (Jurja Habdelića, Nikole Hribara, Eugena Kumičića, Eugena Kvaternika, Novo Čiče, Pokupsko, Slavka Kolara Kravarsko, Šćitarjevo, Velika Mlaka i Vukovina). Od naših učenica nastupale su Jana Lacković (2. d), Hana Jurković (5. a), Lana Hapač (7. d) te učenica područne škole Gradići, Karla Grdenić (1. a). Promociju su glazbenim nastupom uveličale učenice Umjetničke škole Franje Lučića Velika Gorica u pratnji profesorice Antonije Jurin.

Primjerak 66. broja „Žira učenici mogu dobiti u svojim školama po cijeni od 6,00 kn.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna12.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...