OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Sakupljanje plastičnih čepova PDF Ispis

sakupljanje cepova

sakupljanje cepova Pozivamo sve učenike i roditelje da se uključe u humanitarnu akciju za pomoć Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske. Ova Udruga djeluje od 1998. godine, a osnovana je sa svrhom pružanja pomoći oboljelima od teških malignih bolesti. U ovaj projekt uključile su se do sada mnoge škole, vrtići, ali i pojedinci.

Sve što trebate učiniti jest prikupiti što više plastičnih čepova. U holu naše škole je postavljena posebna kutija u koju ćete moći ubaciti plastične čepove s boca vode, sokova, jogurta, šampona… Kada se kutija napuni, čepove ćemo poslati Udruzi koja će novcem od prodanih čepova pomoći oboljelima u kupnji lijekova za liječenje malignih bolesti.

Budući da ova akcija nema ograničen rok trajanja, uvijek se možete uključiti i sudjelovati, čineći pritom dobro djelo.
Na ovaj način ne samo da čuvamo okoliš već pomažemo ljudima kojima je to od životne važnosti!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna12.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaOstali korisni sadržaji

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnailZa učenike: Podrška učenicima u nastavi na daljinu Tehnike pamćenja i učenja Priručnik za učenje i poučavanje  Medijska...
... pročitaj cijeli tekst...

Knjižnicae-Knjige

Subota, 11 Travanj 2020

article thumbnail  Priručna zbirka enciklopedije:  -       Hrvatska opća...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...