OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Sakupljanje plastičnih čepova PDF Ispis

sakupljanje cepova

sakupljanje cepova Pozivamo sve učenike i roditelje da se uključe u humanitarnu akciju za pomoć Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske. Ova Udruga djeluje od 1998. godine, a osnovana je sa svrhom pružanja pomoći oboljelima od teških malignih bolesti. U ovaj projekt uključile su se do sada mnoge škole, vrtići, ali i pojedinci.

Sve što trebate učiniti jest prikupiti što više plastičnih čepova. U holu naše škole je postavljena posebna kutija u koju ćete moći ubaciti plastične čepove s boca vode, sokova, jogurta, šampona… Kada se kutija napuni, čepove ćemo poslati Udruzi koja će novcem od prodanih čepova pomoći oboljelima u kupnji lijekova za liječenje malignih bolesti.

Budući da ova akcija nema ograničen rok trajanja, uvijek se možete uključiti i sudjelovati, čineći pritom dobro djelo.
Na ovaj način ne samo da čuvamo okoliš već pomažemo ljudima kojima je to od životne važnosti!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...