Obilježavanja
Božićni koncert u našoj školi PDF Ispis

Božićni koncert

Božić je vrijeme zajedništva, opraštanja, ljubavi, nade i mira. Na ovogodišnjem božićnom koncertu, koji je održan 19. prosinca u holu škole, proslavili smo dolazak svjetla u naše živote. Učenici su nas svojim izvedbama uveli u blagdansko raspoloženje. Prigodnim pjesmama, plesom, recitacijama i glazbom dočarali su radost Božića, izmamili osmijehe na lica roditelja, baka, djedova i ostalih dragih gostiju te ispunili naša srca toplinom.

Novinarska skupina

Večer matematike PDF Ispis

VečerMat2

Večer matematike održat će se u četvrtak 12. prosinca 2019. godine u 19 sati.

Učitelji matematike

Veselimo se svetom Nikoli! PDF Ispis

Sv. Nikola 2019 1

I ove godine, u petak 6. prosinca, našu školu je posjetio sveti Nikola u pratnji svojih anđela. Najviše su mu se razveselili najmlađi učenici. Dočekali smo ga pjesmom i recitalima. Na pitanje svetog Nikole, jesu li bili dobri, učenici su spremno odgovorili da jesu. Zato im je za nagradu sveti Nikola poklonio slatkiše.

Novinarska skupina

Proslava Dana škole PDF Ispis

Poštovani,

obavještavamo vas da se priredbe i događanja vezana za Dan škole, predviđena od 2. – 6. prosinca, odgađaju do daljnjega. Sve daljnje informacije možete pratiti na stranici škole.

Ravnatelj

Stjepan Maravić, prof.

Večer matematike PDF Ispis

vecer matematike

Večer matematike neće se održati 28.11.2019. zbog dugotrajnog štrajka. Novi termin održavanja bit će naknadno objavljen.

Učitelji matematike

Više članaka...