Natjecanje iz atletike PDF Ispis

Natjecanje iz atletike

Učenici i učenice OŠ Nikole Hribara nastupili su na Županijskom natjecanju iz atletike koje se održalo 3.5.2018. na atletskom stadionu Mladost u Zagrebu. Na natjecanju je nastupilo 600 djece s područja Zagrebačke županije. Učenici i učenice natjecali su se u 7 disciplina: 100 m, 300 m, 600 m, 800 m, skok u vis, skok u dalj, vorteks, kugla, štafete.
Osvojena mjesta:

• Mara Goluža, 1. mjesto u utrci na 600 m.
  • Tea Šaban , 3. mjesto u utrci na 100 m.
  • Ana Pavleka, 4. mjesto u utrci na 300 m.
  • Štafeta 100 m, 200 m, 300 m, 400 m (djevojke) u sastavu Lena Hudan, Mia Žepić, Tea Šaban i Ana Pavleka osvojile su 4. mjesto.
  • Matej Matić je osvojio 5. mjesto u skoku u dalj.

Budući da je ovo najmasovnije natjecanje, i da je konkurencije zaista jaka, ponosni smo na učenike naše škole.

Županijsko natjecanje u odbojci PDF Ispis

odbojka

Učenice OŠ Nikole Hribara osvojile su 3. mjesto na Županijskom natjecanju u odbojci za djevojčice 5. i 6. razreda. Županijsko natjecanje održalo se u Šenkovcu, 12. 4. 2018. Na natjecanju je nastupalo 6 ekipa s područja Zagrebačke županije.

Gradsko natjecanje u odbojci PDF Ispis

odbojka

Ove godine je domaćin Gradskog natjecanja u odbojci bila Osnovna škola Ščitarjevo. Natjecanje za učenice 5. - ih i 6. - ih razreda održalo se 20. ožujka 2018. Sudjelovalo je 8 ekipa.

Učenice OŠ Nikole Hribara osvojile su 1. mjesto i time osigurale plasman na Županijsko natjecanje koje će se održati u Šenkovcu 12. 4. 2018.

Čestitke našoj ekipi!

Gradsko natjecanje iz rukometa za dječake 7. i 8. razreda PDF Ispis

rukomet m 7-8

OŠ Nikole Hribara osvojila je 1. mjesto na Gradskom natjecanju iz rukometa za dječake 7. i 8. razreda, održanom 30. studenog 2017. godine u Gradskoj dvorani. Na natjecanju je sudjelovalo 8 ekipa.

Hribar je izvrsnom igrom izborio naslov prvaka i time osigurao plasman na županijsko natjecanje.

Natjecanje u rukometu za dječake PDF Ispis

rukomet

U srijedu, 15.11.2017. u OŠ Novo Čiče održalo se gradsko natjecanje iz rukometa za dječake 5. i 6. razreda. Na natjecanju je nastupilo 9 ekipa. Naša ekipa odličnom igrom osvojila je 2. mjesto u ukupnom poretku. U finalnoj utakmici izgubili su od OŠ Eugena Kvaternika.

<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 » > Kraj >>