Sport
Natjecanje u futsalu (malom nogometu) - za učenike sedmih i osmih razreda PDF Ispis

U našoj školi 4. listopada 2018. održano je natjecanje u futsalu. Natjecale su se ekipe iz osnovnih škola (OŠ Nikole Hribara, OŠ Eugena Kumičića, OŠ Eugena Kvaternika, OŠ Jurja Habdelića, OŠ Novo Čiće, OŠ Kravarsko, OŠ Pokupsko, OŠ Šćitarjevo, OŠ Velika Mlaka i OŠ Vukovina).

U finalu je pobijedila ekipa naše škole. OŠ Nikole Hribara – OŠ Eugena Kumičića 9:4

Čestitamo učenicima i voditeljima!

Natjecanje iz atletike PDF Ispis

Natjecanje iz atletike

Učenici i učenice OŠ Nikole Hribara nastupili su na Županijskom natjecanju iz atletike koje se održalo 3.5.2018. na atletskom stadionu Mladost u Zagrebu. Na natjecanju je nastupilo 600 djece s područja Zagrebačke županije. Učenici i učenice natjecali su se u 7 disciplina: 100 m, 300 m, 600 m, 800 m, skok u vis, skok u dalj, vorteks, kugla, štafete.
Osvojena mjesta:

• Mara Goluža, 1. mjesto u utrci na 600 m.
  • Tea Šaban , 3. mjesto u utrci na 100 m.
  • Ana Pavleka, 4. mjesto u utrci na 300 m.
  • Štafeta 100 m, 200 m, 300 m, 400 m (djevojke) u sastavu Lena Hudan, Mia Žepić, Tea Šaban i Ana Pavleka osvojile su 4. mjesto.
  • Matej Matić je osvojio 5. mjesto u skoku u dalj.

Budući da je ovo najmasovnije natjecanje, i da je konkurencije zaista jaka, ponosni smo na učenike naše škole.

Županijsko natjecanje u odbojci PDF Ispis

odbojka

Učenice OŠ Nikole Hribara osvojile su 3. mjesto na Županijskom natjecanju u odbojci za djevojčice 5. i 6. razreda. Županijsko natjecanje održalo se u Šenkovcu, 12. 4. 2018. Na natjecanju je nastupalo 6 ekipa s područja Zagrebačke županije.

Gradsko natjecanje u odbojci PDF Ispis

odbojka

Ove godine je domaćin Gradskog natjecanja u odbojci bila Osnovna škola Ščitarjevo. Natjecanje za učenice 5. - ih i 6. - ih razreda održalo se 20. ožujka 2018. Sudjelovalo je 8 ekipa.

Učenice OŠ Nikole Hribara osvojile su 1. mjesto i time osigurale plasman na Županijsko natjecanje koje će se održati u Šenkovcu 12. 4. 2018.

Čestitke našoj ekipi!

Gradsko natjecanje iz rukometa za dječake 7. i 8. razreda PDF Ispis

rukomet m 7-8

OŠ Nikole Hribara osvojila je 1. mjesto na Gradskom natjecanju iz rukometa za dječake 7. i 8. razreda, održanom 30. studenog 2017. godine u Gradskoj dvorani. Na natjecanju je sudjelovalo 8 ekipa.

Hribar je izvrsnom igrom izborio naslov prvaka i time osigurao plasman na županijsko natjecanje.

<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 » > Kraj >>

slucajna.jpg