Odluka o odabiru - Mali Lošinj PDF Ispis

KLASA:600-01/20-01/8

URBROJ: 238/31-20-02-20-1

Velika Gorica,19.2.2020.

Na temelju članka 12. st.5. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti  izvan škole(„Narodne novine“, broj 67/14 i 81/15), roditelji učenika šestih razreda, na roditeljskom sastanku održanom dana 19.2.2020. godine donijeli su  slijedeću :

ODLUKU

EURO ASAP TOURS  d.o.o. Vinogradska 68, Zagreb,  povjerena je organizacija i provedba višednevne terenske nastave učenika šestih razreda u Mali Lošinj.

Obrazloženje

Povjerenstvo  za provedbu javnog poziva i izbora najpovoljnije ponude za organizaciju i provedbu višednevne terenske nastave učenika šestih razreda u Mali Lošinj, odabrali su tri ponude koje su ispunjavale tražene uvjete.

1. Kontakt Tours d.o.o., Gundulićeva 3, Zagreb

2. Euro Asap Tours d.o.o. Vinogradska 68, Zagreb

3. Licitar Travel d.o.o. Vladimira Gortana 6, Varaždin

Ponude su predstavljene roditeljima, na roditeljskom sastanku održanom  dana 19.2.2020. godine.

Nakon provedenog postupka  donesena je Odluka kao u dispozitivu.

Ova Odluka je konačna.

Povjerenstvo

Obavijest – terenska nastava Mali Lošinj PDF Ispis

izleti

KLASA:600-01/20-01/6

URBROJ: 238/31-20-02-20-1

Velika Gorica,17.2.2020.

Obavijest – terenska nastava Mali Lošinj

Povjerenstvo za Provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za provedbu terenske nastave  učenika šestih razreda – Mali Lošinj, na sastanku od 14.2. 2020. godine ustanovilo je, da je temeljem javnog poziva broj: 01/2020 pristiglo 3  ponude. Sve  ponude zadovoljavaju  uvjete iz javnog poziva, a to su:

1. Kontakt Tours d.o.o., Gundulićeva 3, Zagreb

2. Euro Asap Tours d.o.o. Vinogradska 68, Zagreb

3. Licitar Travel d.o.o. Vladimira Gortana 6, Varaždin

Ponuđači će predstaviti svoje ponude (trajanje 10 minuta za svakog ponuđača) na roditeljskom sastanku učenika šestih razreda, koji će se održati 19.2. 2020. u 19,15 h u školskoj knjižnici.

Povjerenstvo

Naš Denis u 3. razredu srednje škole PDF Ispis

Potvrda uplate

Denis Kao i prijašnjih godina, i ove su školske godine učenici naše škole prikupljali po 1 kunu za školovanje našeg kumčeta u Tanzaniji, Denisa Kweija. Ove kalendarske godine Denis kreće u 3. razred srednje škole. Od ukupno prikupljene 2.540,70 kn za Denisovu školarinu uplaćeno je 960,00 kn.

Trajnom odlukom Vijeća učenika ostatak novca dan je bivšoj učenici naše škole koja je doživjela tešku nesreću nakon koje joj je potrebno trajno liječenje.

Najviše novca prikupili su učenici 1. a razreda. Prvašići bravo! Ostalima hvala na odazivu!

U prilogu se nalazi popis prikupljenog novca po razredima i potvrda o uplati.

Mali knjižničari – sudionici 8. kreativnog likovnog natječaja „Volim mlijeko“ PDF Ispis

Mlijeko

Stigla je zahvala sudionicima 8. kreativnog likovnog natječaja „Volim mlijeko“! Na natječaj je pristiglo više od 3300 maštovitih, veselih i kreativnih radova iz 178 škola. Natječaj je završio proglašenjem pobjednika u Muzeju suvremene umjetnosti Zagreb, 7. veljače 2020. godine. Nažalost, nismo među pobjednicima, ali, u znak zahvale, sudionicima natječaja poslana su priznanja. Knjižničarke su vrlo ponosne na svoje sudionike te će ih i dalje poticati na sudjelovanje u natječaju i kreativnom izražavanju.

Javni poziv za prijavu kandidata za izvršavanje poslova pomoćnika u nastavi - 13. veljače 2020 PDF Ispis

pomocnik u_nastavi

Velika Gorica,13.2.2020.

Javni poziv za prijavu kandidata za izvršavanje poslova pomoćnika u nastavi

U okviru projekta „Svako dijete ima pravo na obrazovanje“ koji je prijavljen na Natječaj Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, faza II., financiranom iz Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. objavljuje se Javni poziv za prijavu kandidata za izvršavanje poslova pomoćnika u nastavi.
I.
• Broj traženih osoba: 1
• Mjesto rada: osnovna škola Nikole Hribara
• Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme – 21 do 30 sati tjedno
• Prijevoz na rad: prema Temeljnom kolektivnom ugovoru za javne službenika i namještenike
• Vrsta ugovora: ugovor o radu na određeno vrijeme najduže do 30.lipnja 2020.

II.
UVJETI:
• najmanje završena četverogodišnja srednja škola,
• nepostojanje zapreka za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi
Prednost će imati osobe sa:
• iskustvom u radu na poslovima pomoćnika u nastavi u školama koje se dokazuje potvrdom škole o uspješnom obavljanju poslova pomoćnika u nastavi.

III.
OPIS POSLOVA
Osnovna je zadaća pomoćnika u nastavi pružanje neposredne podrške i pomoći učenicima s teškoćama u razvoju sa ciljem olakšavanja njihovog obrazovnog procesa i socijalizacije.

IV.

Odabir osoba koje će izvršavati poslove pomoćnika u nastavi izvršit će Školski tim.

V.

S odabranim pomoćnikom u nastavi sklopit će se ugovor o radu na određeno, nepuno radno vrijeme kojim će se definirati međusobna prava i obaveze.

VI.

Uz prijavu na javni poziv, kandidati za pomoćnike dužni su priložiti:

• životopis,
• dokaz o stručnoj spremi (neovjerena preslika),
• dokaz o hrvatskom državljanstvu (neovjerena preslika osobne iskaznice ili domovnice),
• dokaz o prebivalištu (neovjerena preslika osobne iskaznice ili uvjerenja o prebivalištu)
• dokaz da se ne vodi kazneni i istražni postupak (neovjerena preslika uvjerenja o nekažnjavanju – ne starije od 3 mjeseca).
Škola zadržava pravo uvida u originale dokumenata.
VII.

Prijave se podnose poštom ili predaju osobno na sljedeću adresu:

Ruđera Boškovića 11.

10410 Velika Gorica

s napomenom „Prijava za pomoćnika u nastavi“.

Rok za podnošenje prijava je 21.2. 2020.
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Za sve informacije možete se obratiti na brojeve telefona 01/2344 715 – Katarina Sikrić Lukić, mag.pead.soc.

Ravnatelj:

Stjepan Maravić, prof.