Maštajmo! PDF Ispis

Mastajmo (2)   Mastajmo (1)

Radove za natječaj treba predati u školsku knjižnicu do petka 25. listopada 2019.

Zasadi drvo! PDF Ispis

Poštovani djelatnici i učenici OŠ Nikole Hribara,

mi „Prijatelji prirode" lijepo vas pozdravljamo i pozivamo u akciju!

22. travnja 2019. okupili smo se u holu škole, pokazali da razmišljamo o budućnosti našeg planeta i poslali poruku svijetu o našoj zabrinutosti za budućnost života na Zemlji.

Pitanje: Što ja kao pojedinac mogu učiniti?

Potaknuti nemilim događajima prekomjerne sječe i spaljivanja šuma, koje su pluća našeg planeta, na državnoj je razini pokrenuta akcija sadnje drveća. I kod obnove naše škole dio je vegetacije stradao. U dogovoru s ravnateljem, „Prijatelji prirode" predlažu da se priključimo ovoj hvalevrijednoj akciji sadnje drveća i pozivaju sve učenike da daruju po 10 kuna.

Svako odjeljenje „kupilo" bi jednu sadnicu koju bi kao razredna zajednica posadili na točno predviđeno mjesto. Projekt krajobraznog uređenja bit će napravljen u suradnji s Vrtnim centrom – Gorica d.o.o. koji će se, osim izrade plana sadnje, uključiti i donacijom. Nadamo se da će se donacijom priključiti još neki sugrađani.

Veselimo se našoj akciji – „Ne budi panj, posadi drvo!"

Učiteljica naše škole nagrađena na izboru najuspješnijih odgojno-obrazovnih djelatnika u školskoj godini 2018./2019. PDF Ispis

NagradaMZO2019 SanjaBozinovic

Povodom Svjetskog dana učitelja ove je godine Ministarstvo znanosti i obrazovanja po prvi put nagradilo najbolje učitelje u Hrvatskoj – 510 odgojno-obrazovnih djelatnika dobilo je nagradu u subotu, 5. listopada 2019. na svečanosti u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu.

Među nagrađenim odgojno-obrazovnim djelatnicima je i Sanja Božinović, učiteljica engleskog jezika u Osnovnoj školi Nikole Hribara, članica Stručne radne skupine za izradu kurikuluma Engleskog jezika, mentorica u Školi za život. Nagrađena je za održana predavanja, suradnju s udrugama koje unapređuju struku, suautorstvo stručnih knjiga i sudjelovanje u međunarodnom projektu.

Nagrade najuspješnijim učiteljima uručila je ministrica znanosti i obrazovanja Blaženka Divjak.

Državna smotra učeničkih zadruga u Vinkovcima PDF Ispis

31 drzavna smotra zadruga (1)

31 drzavna smotra zadruga (2) Naša učenička zadruga „Breza" sudjelovala je na Državnoj smotri učeničkih zadruga od 8.10. do 11.10. 2019. godine u Vinkovcima. Zbog odličnih rezultata na Županijskoj smotri pozvani smo predstavljati Zagrebačku županiju u društvu 74 zadruga iz cijele Hrvatske. Učeničko zadrugarstvo je sve raširenije u našim školama te sada u Hrvatskoj postoje 584 zadruge. „Brezu" su predstavljale zadrugarke Nika Jurić i Sara Mišmaš pod mentorstvom voditeljice Marijane Marić Lasić.

Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave - maturalac 2020. PDF Ispis

OŠ Nikole Hribara
Ruđera Boškovića 11
Velika Gorica

Klasa: 600-01/19-01/11
Urbroj: 238/31-20-02-19-1

U Velikoj Gorici, 10. listopada 2019.

Povjerenstvo
za provedbu javnog poziva i izbor najbolje ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave – maturalnog putovanja objavljuje

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE – MATURALNO PUTOVANJE

Pristigle ponude trebaju biti u skladu s propisima vezanim uz turističku djelatnost ili sukladno posebnim propisima. Ponuditelj dostavlja ponude razrađene po traženim točkama i s ukupnom cijenom po učeniku. U obzir će se uzimati ponude zaprimljene u poštanskom uredu ili osobno dostavljene na školsku ustanovu do navedenog roka. Natječaj je otvoren najmanje 8 radnih dana od dana objave.

U prilogu su obrasci s uvjetima za školsku ekskurziju.

Povjerenstvo

Više članaka...