OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Župnijsko Natjecanje iz matematike PDF Ispis

jaros rajhvan

 

Ove je godine na školskom Natjecanju iz matematike sudjelovalo 42 učenika od četvrtoga do osmoga razreda. Najbolje rezultate ostvarili su učenici Denis Ratković-Rajhvajn (8. razred, mentor: Nikola Vuglenović), Fran Tomašić (7. razred, mentora: Stjepana Maravić), Franjo Ksaver Jaroš (6. razred, mentorica: Marjana Kuliš), Gabrijela Lovrić (5. razred, mentorica: Marjana Kuliš) i Lana Dobrenić (4. razred, mentorica: Vesna Zagorec).
Učenici čiji su testovi bili među 25 najboljih u našoj županiji pozvani su na županijsko natjecanje. To su: Denis Ratković-Rajhvajn i Franjo Ksaver Jaroš. Natjecatelji su na županijskom natjecanju održanom 28. veljače 2017. u II. OŠ Vrbovec ostvarili još bolji uspjeh nego na školskom natjecanju.
Nadamo se da bi, u skladu s ostvarenim brojem bodova i osvojenim drugim mjestom na županijskom natjecanju, Denis Ratković-Rajhvajn mogao biti pozvan i na državno natjecanje.
Svim učenicima i mentorima čestitamo na uloženom trudu i postignutim rezultatima.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna9.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...